لوگو افرا مشاور

درباره ما

کلینیک افرا مشاور در سال ۱۴۰۰ برای اولین بار فعالیت خود را به عنوان یک مرکز مشاوره به صورت اینترنتی و ارائه خدمات حضوری آغاز نموده است و امروزه آماده خدمت‌رسانی به مراجعه‌کنندگان عزیز می‌باشد.

درباره افرا مشاور

افرا مشاور به عنوان مرکزی مستقل در تمامی زمینه های مشاوره مانند مشاوره خانواده، مشاوره طلاق، مشاوره کودک، مشاوره ازدواج و … آماده است در این زمینه خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه دهد.
افرا مشاور توانسته است با کادری مجرب و متخصص و تشکیل شده از مشاوران مجرب با دارا بودن مدارک عالی رتبه امروزه خدمات قابل توجهی را در زمینه های مختلف مشاوره و روانشناسی ارائه دهد. مشاوران کلینیک مشاوره افرا مشاور در شهر مشهد به صورت حضوری و به صورت تلفنی در سراسر کشور عزیز ایران خدمات خود را به هموطنان و همشهریان عزیز ارائه می دهد.
برای ارتباط و رزرو وقت مشاوره می توانید از طریق دکمه زیر اقدام فرمایید.
درباره مشاوره افرا

سوالات متداول

آیا مشاوره تلفنی نیز از خدمات افرا مشاور محسوب می شود؟

بله، شما از هر کجا ایران می توانید با تماس با کلینیک افرا به صورت تلفنی از خدمات مشاوره برخوردار شوید.

آیا امکان مراجعه حضوری وجود دارد؟

اگر شما در شهر تهران یا شهر مشهد ساکن هستید، می توانید به صورت حضوری برای مشاوره به کلینیک مراجعه کنید.

قیمت مشاوره به چه صورت است؟

برای استعلام قیمت بایستی اول از همه بدانید که قیمت براساس مشاور و نوع مشاوره متفاوت است. همچنین برای استعلام آنی قیمت می توانید با شماره های درج در وب سایت تماس حاصل فرمایید.

تفاوت مشاوره تلفنی و حضوری چیست؟

برای مشاوره گرفتن، مشاوره حضوری مطمئنا نتیجه بهتری دربر دارد اما بعضی از افراد از بازگو کردن مشکلات خود به صورت حضوری خودداری می کنند از همین جهت به آنان مشاوره تلفنی پیشنهاد می شود.

تفاوت قیمت مشاوره تلفنی و حضوری

همانطور که گفته شد، برای استعلام قیمت مشاوره بایستی با مشاوران ما در افرا مشاور ارتباط برقرار کنید اما بایستی در نظر داشته باشید قیمت مشاوره تلفنی نسبت به مشاوره حضوری با 30 درصد تخفیف بیشتر ارائه می گردد.

برای درمان یک مشکل به چند جلسه مشاوره نیاز است؟

بسته به نوع مشکل و اختلال هر فرد تعداد جلسات مشاوره توسط مشاور تعیین شده و به مراجعه کننده اعلام می گردد.

خدمات افرا مشاور در چه زمینه هایی است؟

کلینیک افرا مشاور در تمامی زمینه های مربوط به مشاوره به مراجعین محترم خدمات ارائه می دهد.